To je spletišče, ki je bilo ustvarjeno v sklopu učnega procesa.
Skoči na glavno vsebino
ADHD opisuje skupino motenj razvojnega tipa, osnovni simptomi pa se praviloma pojavijo v otroštvu in se pogosto nadaljujejo v obdobju mladostništva ter pri nekaterih tudi v odraslosti. Vzroki še niso dobro znani, a vemo, da ne gre za posledice pomanjkljive vzgoje.

Pri otrocih se kaže predvsem skozi težave z zbranostjo (med poukom ali delanjem nalog), pretiranim nemirom, slabšo organizacijo pri delu, slabšo kontrolo reakcij ipd.

Svetovalnica Črnomelj že vrsto let nudi pomoč otrokom s tovrstnimi težavami, in sicer s sistemom učenja Play Attention, s katerim pomaga razvijati in podaljševati pozornost ter koncentracijo. Namenjen je otrokom s področja celotne Bele krajine. Več o programu Play Attention si lahko preberete na https://svetovalnicacrnomelj.splet.arnes.si/play-attention/.

V kolikor sumite, da vaš otrok kaže znake ADHD-ja, se lahko obrnete na nas. Z veseljem vam bomo svetovali oz. odgovorili na vsa vprašanja.

Visited 2 times, 1 visit(s) today